İnternetten Okey Oyna

0
1970
Facebook okey, Facebook okey oyna

İnternetten Okey Oyna

Facebook Okey oynamak, oldukça zevkli olan bir oyundur ve gün geçtikçe yaygınlaşan bir oyundur. Fakat birçoğumuz arkadaşlarımızla, dostumuzla birlikte okey oynamak için vakit bulamamaktayız.

Facebook okey sizlere bu konuda büyük avantajlar sağlayarak sizleri hemen kaliteli bir okey sitesi sunmakta hemde eşinizle,dostlarınızla kaliteli vakit geçirmek amacıyla kuralları ile yönetilen bir sistem oluşturmaktadır.

Facebook okey sitemizin, normal okey oyunundan hiçbir farkı olmamakla beraber birçok da olanak sağlamaktadır. Öncelikli olarak sitemizde hiçbir hile unsuru barındırılmamaktadır. Aynı zamanda küfür, cinsel ögeli mesaj, siyasi ve politik sloganlar hiçbir şekilde barındırılmamaktadır. Barındırılan kişiler hemen sitemizden uzaklaştırılmaktadır.

Facebook Okey üzerinden yeni arkadaşlıklar

İnternet üzerinde okey oynamanın en büyük avantajlarından birisi de oynadığınız salonda yeni arkadaşlıklar, yeni ortamlar ve yeni meslek grupları ile tanışmanız olacaktır. Kısacası arkadaşlık kurabileceğiniz çok farklı platformlar var. Özellikle o kişilerle aynı masada okey oynuyor olacaksınız. Dolayısıyla internetten okey oynayarak aynı zamanda yeni çevreler oluşturabileceksiniz.

Bunlar haricinde internetten okey oynarken, birçok uzman oyuncularla facebook okey oynayabileceksiniz. Bu demek oluyor ki yeni tüyolar ve taktikleri öğrenebilecek ve sizde farklı masalarda bu taktikleri kullanabilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER