Facebook Okey Sitesi Hakkında

0
1634
Facebook okey, Facebook okey oyna

Facebook Okey Sitesi

Facebook Okey sitesi, site üzerinden siz değerli ziyaretçilerimize daha hızlı ve daha güvenli şekilde okey ve tavla oyunlarını online olarak oynayabilmek amaçlı kurulmuş bir sitedir. Facebook okey sitesi üzerinden, okey ve tavla oyunlarını kolay ve rahat şekilde oynayabilirsiniz. Sitemiz kurulduğu günden bu yana kendini geliştirmektedir ve kullanıcı dostu bir site oluşturmaya çalışmaktadır.

facebook okey

Nasıl Okey Oynarım ?

Sitemiz üzerinden okey oynamak hem çok basit hemde çok hızlı. Facebook Okey linkine tıklayarak açılan sayfa üzerinden diğer oyuncularla kolaylık okey oynayabilirsiniz. Eğer görüntülenen sayfayı düzgün şekilde görüntüleyemiyorsanız, Facebook Okey linki üzerinden Javayı kolayca yükleyebilirsiniz.

Hala okeyi oynayamıyorsanız, mevcut tarayıcınızı kapatıp açarak kolay okey oynayabilirsiniz.

facebook okey

Facebook okey, facebookokey.net sitesi üzerinden hızlı ve güvenli şekilde okey oyunu oynayabilirsiniz. Kurallarımız çerçevesinde düzeni ve kuralları bozmamanızı rica ediyoruz. Sıralama tablomuzdan oyunlarınızda elde ettiğiniz başarıları görebilirsiniz. Her ayın sonunda sıralama tablomuz sıfırlanmaktadır. Her ayın sonunda 1. 2. ve 3. oyuncularımıza sürpiz hediyelerimiz vardır. Facebook okey, facebook okey oyunu, facebook okey nedir, facebook okey oyna, facebook okey çeşitleri

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER