Facebook Okey Nedir

0
1100
Facebook okey, Facebook okey oyna

Facebook Okey Nedir ?

Facebook okey sitesine hoşgeldiniz. Facebook okey sitemizden bedava okey oynayabilirsiniz. Sitemiz üzerinde bulunan sıralama sistemi ile yeni arkadaşlıklar ve yeni ortamlar kurabilirsiniz. Fakat sitemiz belirli başlı kuralları olan ve bu kurallar dışına çıkmadan keyifli bir şekilde facebook okey oynayabileceğiniz bir sitedir.

 

Facebook Okey Kuralları

  1. Facebook okey sitesinin en temeli kuralı saygılı olmak ve asla saygınızı bozacak kelimeleri veya küfürleri sohbetten göndermemektedir.
  2. Din, dil, siyasi, politika kavramları içerecek tartışmalar ve polemikler oluşturmamak, varolan polemikleri facebook okey yöneticilerine bildirmek.
  3. Facebook okey sitesi, özellikli olarak bayanlara karşı ve diğer etkileşimde bulunduğunuz insanlara karşı nefret söyleminde bulunmak.
  4. Sıralama sistemine zarar verebilecek; hack, hile vb. unsurlar direk olarak engellenir.
  5. Hesap şifresi isteme veya bunun için efor gösteren kişiler aynı şekilde engellenir.
  6. Kendin yönetici olarak tanıtma veya varolan yöneticilerle olan iletişimler büyük unsurlar taşır.

Neden Facebook Okey

Facebook okey sizlere gerçekten bir aile tadında, okey oynama fırsatı sunmaktadır. Sitemizde sadece okey değil aynı zamanda tavlada oynayabilmektesiniz. Üstelik okey veya tavla oyununu kayıt olmadan misafir girişi yaparakta oynayabilirsiniz. Siz değerli kullanıcılarımız için her geçen gün kendimizi ve facebook okey sitemizi geliştirerek her zaman daha iyisini sizlere sunmak için uğraşmaktayız. Sizde hemen facebook okey oyunu için sitemizi ziyaret ederek kolayca okey veya tavla oyununu oynayabilirsiniz.

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER