Bedava Okey Oyna

0
1553
Facebook okey, Facebook okey oyna

Okey Nedir ?

Okey, 4 kişi tarafından oynanan ve farklı şekillerde oynanabilen bir masa oyunudur. 101, 34 gibi türleri olan ve insanlar tarafından özelleştirilebilen bir oyun tarzıdır. 2000 yılından itibaren internet siteleri üzerinden de kolayca oynanabilen bir oyun haline gelmiştir.

Facebook okey, sizlere 2005 yılından beri okey oyununu sunmaktadır. Hilesiz ve profesyonel oyuncular tarafından oyun imkanı sunmaktadır. Mevcut sıralama sistemimiz ile oyunumuz daha güzel hale gelmekte ve insanlar tarafından sevilen bir özellik haline gelmiştir. Facebook okey ile sizde vaktinizi eğlenceli ve daha zevkli hale getirebilirsiniz.

Nasıl Oynarım ?

Facebook okey sitemiz üzerinde varolan salonlarımız üzerinden size uygun salonu seçerek, salona giriş yapabilirsiniz. Salona giriş yaptıktan sonra Java sisteminizin bilgisayarınız üzerinde kurulu olması gerekmektedir. Eğer Java kurulu değilse java'yı kurarak tekrar giriş yapmayı deneyiniz. Giriş yaptıktan sonra kayıt olarak veya misafir oyna seçeneklerinden birisine tıklayarak okey oyununa giriş yapabilirsiniz.

Oyunumuzu lütfen kurallar çerçevesinde oynayınız.

okey-oyna

Kurallarınız Nelerdir ?

  1. Küfür etmek kesinlikle yasaktır.
  2. Cinsel ögeleri dile getirmek veya karşı cinse yapılacak saygısızlıklar kesinlikle yasaktır.
  3. Oyunun açığını aramak veya benzeri programları denemek dahi yasaktır.
  4. Oyun yöneticilerine karşı saygısız / uslupsuz şekilde davranmak yasaktır.
  5. Oyunu kasıtlı olarak yavaşlatmak veya benzeri unsurlar kesinlikle yasaktır.
  6. Diğer kuralları okumak için tıklayınız.

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER